Arama

FinansBank CardFinans Kredi Kartı Taksitlendirme

FinansBank CardFinans Kredi Kartı Taksitlendirme

FinansBank CardFinans Kredi Kartı borcunuz mu var? Kart borçlarınızı ödemeyeceksiniz diye endişelenmeyin. FinansBank CardFinans Kredi Kartı taksitlendirme sistemimiz sayesinde, kart borçlarınızı 12 ay eşit taksitler ile ödeyebiliyorsunuz.

Kredi kartlarınızın taksitlendirilme işlemleri sırasında siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyeti için her türlü ödeme planı hizmetlerini sizlere sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

Nasıl mı?

Borçların hesaplanması

Öncelikle hangi kredi kartlarına borçlarınızın olduğunu belirlemelisiniz. Daha sonrasında net tutarlarını ve kart limitlerini öğrenmelisiniz. Borçlarınızı hesapladıktan sonra da müşteri temsilcilerimize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda, sizlere en iyi ödeme planı hazırlanarak işlemlerinize başlanacaktır.

Borç taksitlendirme

FinansBank CardFinans Kredi Kartı borçlarınızın taksitlendirme sırasında sizlerden herhangi bir çek, senet vs. evrak talep edilmemektedir. 20.000 i geçkin memnun müşteri portföyümüz ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

FinansBank CardFinans Kredi Kartı borcu taksitlendirme

FinansBank CardFinans Kredi Kartı borçlarınızın taksitlendirme işlemi, kredi kartlarınızın toplam borcunun taksitlendirilmesi ile yapılmaktadır. FinansBank CardFinans Kredi Kartı borcu taksitlendirme işlemini bize yaptırdığınız takdirde, ödemeleriniz aşağıdaki örnek tablodaki gibi olacaktır.

·         1.000 TL FinansBank CardFinans Kredi Kartı borcu

·         12 ay FinansBank CardFinans Kredi Kartı taksitlendirme

·         Aylık FinansBank CardFinans Kredi Kartı borcu ödemesi 83,33 TL

olacaktır. Bu işlemlerin yapılabilmesi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. FinansBank CardFinans Kredi Kartı taksitlendirme işlemlerini sırasıyla temsilcilerimiz sizlere aktaracaklardır.

FinansBank CardFinans Kredi Kartı taksitlendirme oranları

FinansBank CardFinans Kredi Kartı taksitlendirme oranları bankaların belirlemiş olduğu vade oranları üzerinden hesaplanmaktadır. Müşterilerimiz için en uygun taksit oranlarını sunduğumuzun garantisini verebiliriz.


Bu haber 28.04.2012 18:29:17 tarihinde yazılmış ve 239244 kere okunmuştur.

Diğer Haberler

En Son Haberler